Форум «Децентралізація 2023. Законодавчий порядок денний в умовах війни»: відкрита реєстрація для представників органів місцевого самоврядування

Дата: 23.01.2023 11:00

1 лютого в Україні пройде Форум «Децентралізація 2023. Законодавчий порядок денний в умовах війни».

Організатори: Громадська організація «ДЕСПРО» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Інформаційний партнер – портал «Децентралізація».

Мета форуму: згуртувати всіх суб’єктів реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади для обговорення питань законодавчого порядку денного реформи децентралізації, спільного визначення потреб і подальших завдань реформи виходячи з контексту широкомасштабного збройного вторгнення росії на територію України, та законодавчого підґрунтя для забезпечення цих потреб.

Учасники Форуму обговорять:

• актуальні завдання децентралізації, які формують законодавчий порядок денний реформи;
  • питання впливу воєнного стану на діяльність органів місцевого самоврядування та діяльності військових адміністрацій як державних кризових органів управління;
  • питання фінансової та економічної спроможності громад в умовах воєнного стану та післявоєнний період та створення умов для інтеграції ВПО та повернення додому українських громадян;
  • питання інтеграції місцевого самоврядування України у європейський простір і міжнародного муніципального партнерства

До участі у Форумі онлайн запрошуються представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Для цього необхідно заповнити реєстраційну анкету і в переддень Форуму організатори надішлють на вказану в реєстрації електронну адресу остаточну програму заходу та лінк на платформу ZOOM.

Форум також буде транслюватися наживо на Facebook-сторінках порталу «Децентралізація», Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», ГО «ДЕСПРО»

_________________________________________________________________________

Захід організовано Громадською організацією «ДЕСПРО» в рамках грантового проєкту «Законодавчий порядок денний. Форум з децентралізації в м.Києві», що став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.