Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Зональні змагання відкритого турніру серед чоловічих команд з волейболу пам’яті Зорі Аркадія Євдокимовича

Дата: 23.01.2023 13:22
Кількість переглядів: 504

21 січня на базі спортивного залу Коростенської ДЮСШ відбулись зональні змагання відкритого турніру з волейболу серед чоловічих команд пам’яті Зорі Аркадія Євдокимовича.

У змаганнях брали участь команди Лугинської, Овруцької, Малинської територіальних громад та збірна команда Коростенського району.

За підсумками змагань ІІІ почесне місце здобула збірна команда Коростенського району, ІІ місце у команди Овруцької територіальної громади, а переможцем змагань стала команда Лугинської об’єднаної територіальної громади, яка виборола єдину путівку на фінальні змагання волейболу пам’яті Зорі Аркадія Євдокимовича, які відбудуться 11 лютого 2023 року в м. Житомир на спортивній базі Поліського національного університету.

Коростенська районна державна адміністрація вітає команду-переможця з гарними спортивними здобутками та щиро дякуємо всім командам за участь у зональних змаганнях з волейболу волейболу пам’яті Зорі Аркадія Євдокимовича.