З Днем зовнішньої розвідки України!

Дата: 24.01.2023 10:06

Шановні воїни-розвідники! Прийміть щирі вітання із професійним святом - Днем воєнної розвідки України!

Ваші знання, мужність і винахідливість неодноразово слугували нашій країні та українському війську.

Ми живемо і працюємо в епоху відновлення незалежності й демократичних перетворень у країні, та водночас – окупації українського Криму, широкомасштабній російській агресії, гібридних і кібер-загрозах, тероризму та дестабілізації суспільно-політичного життя.

Широкомасштабна збройна агресія росії проти України підтвердила, що запорукою успішного виконання бойових завдань є ефективна та результативна діяльність воєнних розвідників.

Я щиро вдячний всім воїнам-розвідникам, котрі щоденно героїчно борються за нашу країну. Особливі слова подяки тим, хто на лінії зіткнення і в глибокому тилу ворога в нерівному протистоянні й непередбачуваних умовах сміливо та рішуче виконує надскладні спеціальні завдання.

Від щирого серця бажаю всім нам успіхів, перемог, приємних подій і мирного неба над головою. Нехай у ваших родинах завжди буде гармонія, любов і повага. Разом примножуймо славні розвідувальні традиції наших пращурів – борців за нашу державу. Цінуймо нашу справу й бережімо Україну!

Вічна слава і пам’ять розвідникам, які віддали життя за незалежну соборну демократичну Україну.

Ми вистоїмо й переможемо, бо сил надає нам рідна земля!

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської районної військової адміністрації