На Житомирщині вже понад 500 пунктів незламності приймають українців

Дата: 26.01.2023 13:41

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА на території Житомирщини загалом діє 576 “Пунктів Незламності”.

Так, функціонують 310 “Пунктів Незламності”, які створені органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади. Серед них 4 розташовані у приміщеннях ЖД вокзалів.

Державними службами з надзвичайних ситуацій відкрито 54 пункти, із них 41 стаціонарний та 13 мобільних.

“Пунки Незламності” відкриті цілодобово та готові прийняти сотні українців, які потребують допомоги: зарядити свій телефон, зігрітися, зв’язатися зі своїми близькими.

Адреси «Пунктів Незламності можна знайти за ПОСИЛАННЯМ.

Також знайти найближчий «Пункт Незламності», скориставшись чат-ботом у Телеграм каналі — @nezlaminstbot.

У пошуку цього месенджера достатньо набрати «Пункти Незламності» і додатися до новоствореного чат-боту.

Нагадуємо, що також у області працює «гаряча лінія», за номером якої можна негайно повідомляти Житомирську обласну військову адміністрацію про можливі проблеми у роботі кожного з пунктів (067 499-29-16).