Яку грошову допомогу від держави можуть отримати ті, хто був чи досі перебуває в полоні?

Дата: 26.01.2023 15:10

Особам, стосовно яких встановлено факт позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України, може бути надана щорічна й одноразова державна грошова допомога.

▪️Зокрема, на час перебування таких осіб у місцях несвободи передбачена фінансова підтримка у розмірі 100 тис. гривень щорічно. Оформити вказану допомогу можуть члени їхніх сімей.

▪️Після звільнення з полону зазначені особи мають право на одноразову виплату від держави 100 тис. гривень.

▪️Щоб отримати держдопомогу, необхідно звернутися до Мінреінтеграції. Приклад заяви та перелік необхідних документів наведені за посиланням в нашому телеграм каналі 👇

▪️Зазначимо, що факт позбавлення особи свободи внаслідок збройної агресії проти України встановлює відповідна Комісія при Мінреінтеграції. З прикладом заяви та переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням в нашому телеграм каналі 👇