Профілактичні відпрацювання рятувальників на території Чоповицької селищної громади

Дата: 27.01.2023 13:24

Протягом тижня працівниками Коростенського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області було здійснено профілактичні відпрацювання на території Чоповицької селищної громади.

Метою відпрацювання було проведення інформаційної бесіди – інструктаж на теми: «Правила пожежної безпеки у побуті», «Правила експлуатації нагрівальних печей», «Правила поводження при виявленні ВНП», та інформування населення про функціонування й принцип роботи «Пунктів незламності».

Під час відвідування громадян за місцем проживання, вказувалися недоліки в експлуатації електромережі, заборону скрутки електричних жил кабелю та дотримання правил експлуатацію нагрівальних печей.

Також було проведено інструктаж із персоналом «Пунктів незламності» про правила експлуатації генераторів та вручено інформаційні листівки.