Мінреінтеграції спільно із ЗСУ розробило інструкцію, як дивитися українське ТБ у тимчасово окупованому Криму

Дата: 27.01.2023 13:59

Громадяни України, які проживають у тимчасово окупованому Криму й хочуть переглядати українські канали, можуть спробувати кілька способів підключення до них.

▪️Найпростіше – це налаштувати свої супутникові приймачі на автопошук і знайти бажані канали. Якщо такий варіант не спрацював – можна спробувати відкалібрувати тарілки супутникового зв’язку на прийом сигналу. Для цього краще звернутися за допомогою до компетентних фахівців у регіоні.

▪️Переглядати українське ТБ також можна через інтернет, скориставшись VPN-сервісами. Підключення з українських IP-адрес дозволить безкоштовно дивитися основні новини та розважальні українські канали, які транслюються на безкоштовних платформах онлайн-телебачення (Megogo, 1+1 video, YouTV тощо).

▪️До того ж VPN дозволяє маскувати від інтернет-провайдера місце перебування користувача.

▪️Користування VPN не потребує зусиль. Для цього достатньо виконати декілька кроків:

1) створити обліковий запис на сторінці обраного VPN-сервісу;

2) завантажити файли додатка й провести їх інсталяцію, а після – авторизуватися;

3) відкрити додаток VPN і натиснути кнопку «Підключення». Сервіс автоматично почне свою роботу, з’єднавшись із віртуальним сервером. Також можна самостійно обрати країну у списку серверів;

4) під час роботи VPN у пошуковому рядку браузера необхідно прописати назву обраної української платформи онлайн-телебачення.

❗️Детальне роз’яснення щодо підключення до AtlasVPN- та EspressVPN-сервісів Мінреінтеграції підготувало разом із Військами зв’язку та кібербезпеки Збройних сил України.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України