В Коростенському районі молодий хлопець, що втратив на війні батька, передав 10 тис. грн. на купівлю генератора для ЗСУ

Дата: 31.01.2023 12:00

«Жага до нашої Перемоги немає меж! 10 тис. грн для придбання бензинового генератора на 3 кВт у Донецьку область, де йдуть важкі бої, передав мені Іваненко Максим, житель села Грозине. Це його особисті кошти, які він назбирав на свої хлоп'ячі потреби», – написала на сторінці Холосненського будинку культури Коростенської територіальної громади його директор Алла Бутрик.

Фото без описуФото без опису

Як зазначила волонтерка, цю сім'ю вона знає давно. В цій родині цінується любов, повага один до одного, допомога ближньому та виховання патріотизму до своєї Батьківщини!

На жаль, Максим як ніхто відчув жах війни – в боях за нашу землю загинув його батько.

Тож, дякуємо тобі, Максиме! Нашим захисникам дуже потрібна ця річ. Адже зв’язок наших воїнів та все що стосується електрики, дуже важливо на фронті в полі, в окопах!

Від малого до старого, разом усі наближаємо нашу з вами Перемогу! Важливо підтримувати наших воїнів!

Слава Україні! Слава нашим Збройними Силам!