Про можливості використання як резервних каналів діапазону середніх хвиль

Дата: 01.02.2023 08:41

Міністерство культури та інформаційної політики України опрацювало лист Адміністрації Держспецзв'язку від 09.12.2022 № 16-3782/ВС2 до листа Апарату Ради національної безпеки і оборони України від 02.12.2022 № 3518/16-05/2-22 щодо вжиття заходів стосовно забезпечення сталої трансляції телерадіоканалів АТ «НСТУ» через мережу наземного цифрового телебачення, радіомовлення на FM- частотах і можливості використання як резервних каналів діапазону середніх хвиль та звертається з наступним.

У зв’язку з відключенням електроживлення об’єктів Концерну РРТ через ракетні обстріли РФ, філії Концерну РРТ в першу чергу забезпечують роботу технічних засобів мобільних операторів і роботу цифрових передавачів мультиплексу МХ-1, у якому транслюються програми АТ «НСТУ» «Єдині новини», а також роботу FM-передавачів УР-1 «Перший».

Перелік радіочастот доступний за посиланням (https://cutt.ly/02KMCPE). Також, у пунктах незламності з мережею Інтернет, українське телебачення та «Українське радіо» доступні у додатку «Дія».