Запрошуємо дітей взяти участь у конкурсі патріотичного малюнку на тему: «З Україною в серці»

Дата: 01.02.2023 16:38

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання, сприяння їх творчому розвитку, відповідальності за майбутнє своєї держави та з надією і вірою у перемогу України, Службою у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації оголошується конкурс патріотичного малюнку на тему: «З Україною в серці».

До участі у Конкурсі запрошуються діти-вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Вимоги до робіт та їх доставка:

• малюнки виконуються в довільній живописній техніці на вибір (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) у форматі А4;
  • під кожним малюнком зазначити ім’я та вік конкурсанта, а також обов'язковою умовою є підпис Mersi;
  • оригінал малюнка необхідно надіслати до 08.02.2023 на адресу Служби у справах дітей Житомирської обласної віійськової адміністрації за адресою: вул. М. Бердичівська, 25, м. Житомир, 10014.

Автори найкращих трьох робіт, отримають подарунки.

Всі малюнки будуть передані благодійній організації, яка допомагає дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які проживають в умовах воєнного стану.