Відпочинок дітей

Дата: 02.02.2023 12:58

12 дітей пільгових категорій Коростенського району 17 січня 2023 року виїхали на безкоштовний відпочинок в м.Зольтау в Німеччині.

Це стало можливим завдяки директору Житомирському обласному відділенню Міжнародного Благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Фещенка Володимира.

«Багато дітей зараз перебувають в стресі, і як важливо їм трішки відволіктися від цих тривог, від постійного хвилювання, соціалізуватися. І вже з першого заїзду ми побачимо, наскільки це правильне рішення", – говорить директору фонду Володимиру Фещенко.

Дітей відволікають від війни творчими майстер-класами, екскурсіями, відвідування басейну, зоопарку, зустрічі з громадськістю міста.

Працівники фонду та вихователі намагаються зробити усе, щоб хоча б ненадовго повернути юних відпочивальників у щасливе дитинство.

Вже сформована друга група дітей на відпочинок.

Щиро дякуємо директору фонду Володимиру Фещенко та співробітникам за добру організацію та чудовий прийом наших дітей.

Начальник управління соціальної політики

Коростенської районної військової адміністрації