Зареєстровані під час війни документи по КСЗІ діятимуть до кінця воєнного стану

Дата: 02.02.2023 13:06

Інформуємо, що у зв’язку із воєнним станом в Україні, запровадженим Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022, a також Постановою Кабінету Міністрів від 13.03.2022 № 303 «Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану», експертною радою з питань державної експертизи у сфері технічного захисту інформації ухвалене рішення про реєстрацію атестатів відповідності комплексних систем захисту інформації інформаційно-комунікаційних систем (далі – КСЗІ ІКС), декларацій КСЗІ ІКС та експертних висновків на засоби технічного захисту інформації до кінця дії воєнного стану в Україні.

Додаткову державну експертизу зазначених КСЗІ ІКС та засобів технічного захисту інформації необхідно провести протягом шести місяців після закінчення воєнного стану в Україні, під час яких такі атестати відповідності КСЗІ ІКС, декларації КСЗІ ІКС та експертні висновки на засоби технічного захисту інформації зберігають чинність.

☎️ Контактна інформація:
Євгенія Данилова, 044 281-97-65.