У бою з російськими окупантами загинув Романчук Василь Миколайович

Дата: 05.02.2023 13:25

У бою з російськими окупантами за незалежність нашої країни загинув Герой України, житель Олевської територіалтної громади Коростенського району, солдат Романчук Василь Миколайович (01.04.1980 р.н.).

З перших днів російської агресії на сході України і до останнього дня він був на захисті територіальної цілісності та незалежності Батьківщини.

Василь Миколайович зник безвісти 02.01.2023 року під час штурму збройними силами рф позицій ЗСУ в районі населеного пункту Соледар, Бахмутського району Донецької області, а нещодавно його тіло опізнала дружина.

Він боровся як герой і помер як герой. Від імені всіх жителів Коростенського району та від імені Коростенської районної військової адміністрації висловлюємо співчуття сім'ї та близьким Василя Миколайовича.

Ми вдячні йому за те, що він захищав нашу Україну та всіх нас. Вічна слава Герою!