У Координаційному штабі презентували фінальний етап розробки інформаційної системи для спрощення роботи з родинами військовополонених та зниклих безвісти

Дата: 08.02.2023 13:07

Програмне забезпечення покликане полегшити комунікацію між родинами оборонців, які перебувають у полоні чи зникли безвісти за особливих обставин, та залученими до їхнього пошуку та звільнення посадовцями.

☝ Зокрема, в особистому онлайн-кабінеті заявника можна буде:

🔹Подати повідомлення про зникнення.
🔹Отримувати наявний вид обліку розшукуваної особи.
🔹Отримати довідку про вид обліку в Національному інформаційному бюро (НІБ) з можливістю додавання кваліфікаційного електронного підпису (КЕП).
🔹Надавати додаткову інформацію про захисника.
🔹Подавати запити консультантам і отримувати відповіді.

☝Під час обговорення особливу увагу приділили темі безпеки, оскільки система, яка міститиме персональні дані військовослужбовців, їхніх родин та іншу інформацію з обмеженим доступом, має бути надійно захищеною.

➡️ У презентації фінального етапу розробки інформаційної системи Координаційного штабу взяв участь секретар Координаційного штабу Дмитро Усов, представники Координаціного штабу, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Служби безпеки України (Об’єднаного центру).