Рятувальники проводять профілактичні заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій

Дата: 09.02.2023 16:28

Протягом тижня працівниками Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області була проведена робота щодо недопущення дитячих пустощів з вогнем, дії під час сигналу повітряна тривога, дії в разі знахідки вибухонебезпечних та підозрілих, нехарактерних предметів, правила користування електрогенераторами та інше.

Подібні заходи були проведені в в закладі дошкільної освіти №6 "Червона шапочка", закладі дошкільної освіти №11 "Сонечко" м. Коростень; проведено відпрацювання населення по смт Народичі (в тому числі ринковій площі смт Народичі); в м. Малин спільно з з відділенням поліції N 1 та соціальними службами провели обстеження житлових помешкань осіб що потрапили в складні життєві обставини.

Також провели заходи на водоймах району щодо недопущення небезпечних ситуацій на льоду. Спільно з відділенням поліції N 1 відвідали Малинське водосховище, також працівники районного управління провели подібний захід  в м. Олевськ, смт Лугини с. Бондарі, с. Велика Фосня.

Шановні громадяни! Ігнорування елементарними правилами перебування на льоду може призвести до трагічних наслідків.

Запам’ятайте, що безпечним лід вважається, якщо його товщина складає не менше 7 сантиметрів, а йдучи на риболовлю обов’язково необхідно брати з собою засоби зв'язку й порятунку (захисні жилети).