Мінсоцполітики: Індексація пенсій у 2023 р. відбудеться в березні

Дата: 12.02.2023 11:25

Індексація пенсій в Україні відбудеться з 1 березня, як це передбачено профільним пенсійним  законодавством.

Наразі Міністерство соціальної політики готує проект рішення Уряду, яке буде винесено на розгляд Кабінету Міністрів найближчим часом.

Відповідно до Закону “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування ” , індексація пенсій має проводитись щороку з 1 березня з урахуванням рівня інфляції та динаміки середнього рівня заробітноі плати у попередні три роки. Уряд, як це було раніше обіцяно Прем’єр-міністром та Президентом, здійснюватиме індексацію вчасно.

Соціальна підтримка і забезпечення вчасної виплати пенсій для громадян, попри складність ситуації в публічних фінансах через повномасштабну війну, залишається пріоритетом Уряду.