Дата: 14.02.2023 13:22

Торговий відділ Посольства Королівства Бельгія в Україні представлятиме інформаційний стенд Бельгія на виставці REBUILD UKRAINE, яка пройде 15-16 лютого 2023 року в м. Варшава Республіка Польща.

Бельгійські компанії запрошують до співробітництва! | Донецька Обласна  Державна адміністрація

Виставка відбудеться у Виставковому комплексі ЕКСПО ХХІ (павільйон 1, місце 7-4). На виставці буде представлена інформація про компанії-виробників матеріалів та технологій в енергетичному та будівельному секторах, інжинірингові та архітектурні компанії, виробників будівельної техніки та інші компанії, які можуть допомогти Україні в період відновлення.

Контактний номер Торгового відділу Посольства Королівства Бельгія в Україні: +380442391846