Не зволікайте — подавайте! Наближаються дедлайни цьогорічних грантових програм

Дата: 22.02.2023 12:08

За інформацією Українського культурного фонду закінчується термін подання заявок до грантових програм.

Тому, якщо ви працюєте у сфері збереження та популяризації культурної спадщини України, подавайтеся на одноіменну програму «Культурна спадщина». Разом із вами культурний форд зможе створити 3D-екскурсію музеєм, мобільний додаток для бібліотеки, онлайн-архів чи, наприклад, провести історико-культурне дослідження.

Кінцевий термін подачі проєктної заявки – 28 лютого, 18:00. Докладніше дивіться за посиланням.

Якщо ви представник місцевого самоврядування невеличкого міста в Україні і маєте ідею для промоції місцевої культури, подавайтеся на програму «Культура. Регіони». Також в межах цієї програми Український культурний фонд підтримує проєкти, що спрямовані на збереження культур Криму, Приазов’я і Причорномор’я, які через військову агресію росії проти України перебувають під загрозою знищення.

Кінцевий термін подачі проєктної заявки – 6 березня, 18:00. Детальна інформація за посиланням.