До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію та обіг харчових продуктів

Дата: 23.02.2023 12:33

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію та обіг харчових продуктів, звернути особливу увагу на продукцію нижче вказаного виробника.

Відповідно інформаційного повідомлення отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 08 лютого 2023 року № 2023.0841-fup 4, стосовно виявлення Listeria monocytogenes в сирах (Гаперон) з пастеризованого молока, що експортувались з Франції (виробник: SOCIETE LAITIERE DE VICHY, France; експортер: Thomas Export SA, France) до України (одержувач: ТзОВ «ТД Гурмандіз», вул. Костянтинівська, 72, м. Київ, 04080).

При виявленні вказаних харчових продуктів зняти їх з реалізації та письмово повідомити Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Начальник управління

Наталія ВАСЬКІВСЬКА