Міноборони назвало 10 основних перемог України за рік війни

Дата: 23.02.2023 13:24

Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр під час брифінгу представників Сил оборони та безпеки України в Military Media Center до річниці широкомасштабного наступу російської федерації на Україну назвала десять основних перемог:

🔸 успішна оборона Києва, Чернігова, Сум та Харкова у лютому-квітні 2022 року;

🔸масовий спротив мирного населення російським окупантам на тимчасово зайнятих загарбником територіях;

🔸вигнання російських окупантів з Київщини, Чернігівщини та Сумщини у березні-квітні 2022 року.

🔸знищення ракетного крейсера “москва” — флагмана російського чорноморського флоту у квітні 2022 року;

🔸вигнання російських окупантів з острова Зміїний – червень 2022 року;

🔸знищення системи логістики російських окупаційних військ на півдні та сході України у червні та серпні 2022 року;

🔸вигнання російських окупантів з Харківщини у вересні-жовтні 2022 року;

🔸вигнання російських окупантів з Херсонщини у вересні-жовтні 2022 року;

🔸 успішні дії української системи протиповітряної оборони у жовтні 2022 року по лютий 2023 року;

🔸стримування російського наступу на сході України у грудні 2022 року по лютий 2023 року.

💬 Стримування триває і по сьогоднішній день. Країна пам’ятає про велику ціну, яку український народ сплачує за свободу. Ми дякуємо усім, хто нині тримає стрій і продовжує захищати нашу Батьківщину. Дякуємо усім хоробрий українцям, які тримають свій фронт, — зазначила Ганна Маляр.