З метою попередження вчинення засудженими повторних злочинів була проведена робоча зустріч

Дата: 27.02.2023 20:16

Вагому роль у попередженні злочинності має співпраця з місцевими органами самоврядування. Оскільки старости тих чи інших населених пунктів поглиблено володіють інформацією про нюанси житлово-побутових умов, кола спілкування та стосунки підоблікових відділу пробації з родичами  чи односельцями.

З метою попередження вчинення засудженими повторних злочинів 24.02.2023 року психологом Коростенського РВ №1 Андрієм Шевчуком з старостою села Добринь, Іршанської територіальної громади, Коростенського району Вітою Малашенко, була проведена робоча зустріч. В ході зустрічі були обговорені питання суб’єктивного підходу в зміні  поведінки засуджених, що перебувають на обліку, у зміні їх відношення до  скоєних правопорушень та недопущенні вчиненні повторних злочинів. Також були обговорені вектори співпраці для покращення криміногенної ситуації в селі Добринь на майбутнє.

Психолог Коростенського РВ №1 провів індивідуально-профілактичну роботу з жителями села, що перебувають на обліку органу пробації.

Начальник Коростенського районного відділу  №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області