Щодо виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у рисі для ризотто

Дата: 27.02.2023 20:43

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію та обіг харчових продуктів, звернути особливу увагу на продукцію нижче вказаного виробника.

Ризотто с овощами рецепт с фото пошагово и видео - 1000.menu

Відповідно інформаційного повідомлення отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 17 лютого 2023 року № 2023.0797-fup 7, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у рисі для ризотто, що експортувався з Італії (виробник: Sapori Nostrani di Giorgio Turco, Italy; трейдер: WB Polska Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «БЮРО ВИН», вул. Мечникова, 9, м. Київ, 01021).

При виявленні вказаних харчових продуктів зняти їх з реалізації та письмово повідомити Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.