З метою попередження

Дата: 03.03.2023 14:37

Пенітенціарна пробація – це вагома складова реформи системи пробації. Вона відіграє важливу роль у сприянні соціальній адаптації осіб звільнених з установ відбування покарань. Потрібно зауважити, що успішним цей процес роблять спільні цілеспрямовані зусилля всіх установ та організацій, які за сферою своєї діяльності, здатні допомогти звільненому засудженому у вирішенні його першочергових проблемних питань, без врегулювання яких, особа буде позбавлена реальної можливості нормального існування в суспільстві.

З метою обговорення питань, які виникають під час службової діяльності в органах пробації за напрямком впровадження пенітенціарної пробації 03.03.2023 року із заступником начальника Коростенської ВК №71 Василем Кириленко начальником Коростенського районного відділу №1 Ярославою Омельчук було проведено робочу зустріч.

Було вирішено, що співпраця на майбутнє, має здійснюватись максимально ефективно для найбільшої допомоги засудженим при підготовці до звільнення.

Начальник Коростенського районного відділу  №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області