Житомирська ОВА запрошує до вебінару “Сила нескорених” з нагоди Дня українського добровольця

Дата: 13.03.2023 17:48

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

14 березня о 12:00  управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА проводитиметься вебінар “Сила нескорених” з нагоди Дня українського добровольця.

Запрошуємо молодь і всіх бажаючих приєднатися до вебінару на платформі Google Meet за посиланням: https://meet.google.com/cek-exub-cfx.