Фермери ще трьох областей зможуть отримати міндобрива від програми USAID АГРО

Дата: 16.03.2023 10:33

Враховуючи велику зацікавленість фермерів з Житомирської, Вінницької та Черкаської областей в отриманні мінеральних добрив Сульфат амонію ((NH4)2SO4), Nitrogen 21%, Sulfur 24%) для підживлення зернових та олійних культур, АГРО відкриває таку можливість у ДАР.

Відтепер фермери, які бажають отримати 1 тону Сульфату амонію в тому числі для використання на ярі культури, можуть подати заявку через Державний аграрний реєстр до 19 березня в розділі «Доступні програми» - «Отримання від Програми USAID АГРО 1 т мінеральних добрив для підживлення зернових та олійних культур». Вимоги та умови програми дивіться у Державному аграрному реєстрі.

Програма може бути завершена раніше 19 березня, якщо буде набрана достатня кількість охочих.