Запрошуємо до участі у у вебінарі на тему: “Порядок складання інструкції з діловодства в ОМС”

Дата: 16.03.2023 15:50

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування "Асоціація об’єднаних територіальних громад" за підтримки Програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) в рамках роботи секторальної платформи "Управління людськими ресурсами" запрошує керуючих справами, керівників структурних підрозділів та інших посадових осіб та службовців прийняти участь у вебінарі на тему: "Порядок складання інструкції з діловодства в ОМС".

В ході вебінару продовжимо навчання з впровадження нового Держстандарту 4163:2020, організації діловодства та архівного зберігання документів в ОМС, детально розглянемо наступні питання:

- призначення індивідуальної інструкції з діловодства;

- структура інструкції та основні вимоги до розділів;

- порядок затвердження та погодження;

- практичне застосування інструкції з діловодства..

Спікер - Валентина ГУДИМ, директор Державного архіву Полтавської області.

Онлайн-захід відбудеться 22 березня 2023 року з 10 год 00 хв. до 11 год 40 хв.

Реєстрація на захід до 16.00 год 21 березня за посиланням:  https://form.jotform.com/230733503398356

У разі виникнення питань, Ви зможете зазначити їх при реєстрації або задати безпосередньо спікеру під час онлайн-заходу.

Прохання вказувати коректну електронну адресу, адже посилання, а також презентаційні та інші корисні матеріали будуть надіслані саме на цю адресу.