На Житомирщині до національної кампанії з формування бригад «Гвардії наступу» доєднався ще один ЦНАП

Дата: 17.03.2023 15:36

Відсьогодні добровольці можуть звертатися до представників Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби в районних центрах, та в центр адмінпослуг в Баранівській громаді.

🇺🇦 Ще одна точка збору добровольців дозволить створити максимально сприятливі умови для того, аби охочі могли потрапити до лав «Гвардії наступу», отримати максимальну інформацію та записатися до штурмових батальйонів.

✅ Фахівці ЦНАПу також допомагають у консультаціях та скеровують відвідувачів, котрі цікавляться службою в «Гвардії наступу». У холі облаштовані місця, де кожен доброволець може дізнатися потрібну інформацію відповідно до своїх уподобань та записатися до однієї з восьми бригад.

⚪ Перш за все, найважливіша частина робота рекрутерів – це проведення мотиваційної співбесіди з майбутнім представником бригади. Особливу увагу звертають на бойових задачах, які виконуватимуть бійці формувань. Розповідають про інструкторів та командирів нових бригад – бійцях ЗСУ, які вже встигли уславитися в найгарячіших битвах цієї війни.

Перші добровольці, які раніше встигли записатись до «Гвардії наступу», вже пройшли жорсткий відбір, зокрема медичну комісію. Зараз вони отримують знання з тактичної, домедичної та вогневої підготовки. Також частина рекрутів вже склала комплексний екзамен та перейшла до наступного етапу підготовки.

Нагадаємо, з вмотивованих добровольців буде утворено вісім бригад, до яких першими увійшли захисники, що втримали дії окупанта в лютому 2022 року. Дві з них – «Червона калина» та «Кара-Даг» братимуть участь у звільненні окупованих у 2014 році Донецької, Луганської областей та півострова Крим. Інші будуть звільняти українську землю захоплену ворогом у 2022 році.

🟢 На сьогодні, записатися або проконсультуватися щодо вступу до бригад можна в ЦНАПах області за адресою:

🔷 м. Житомир, площа Польова, 8;

🔷 м. Бердичів, площа Центральна, 1;

🔷 м. Звягель, вул. Шевченка, 20;

🔷 м. Коростень, вул. Шевченка, 5;

🔷 м. Баранівка, вул. Звягельська, 7Б.

Жителі Житомирщини, чекаємо вас у лавах бригад, налаштованих гнати ворога якнайдалі. Повертаємо своє, долучайся!

Віталій БУНЕЧКО, начальник Житомирської ОВА