Відзнака захисника

Дата: 21.03.2023 15:41

У теперішній нелегкий для країни і громади час ми можемо з гордістю сказати, що точно переможемо, адже нас захищають найкращі, найсміливіші, самі щирі, розумні, добрі воїни. Саме одним з таких є житель нашої громади Микола Сенич.

Микола несе службу у лавах 46-тої окремої аеромобільної бригади ДШВ, пов’язаний з десантом ще з 1996-го і з АТО — з 2014 року, тож про військову справу знає не з чуток. Вже 25 лютого він з’явився до військкомату, пройшов Макарівську операцію, згодом звільняв з побратимами від окупантів правобережжя Херсонщини, де його було поранено. Після лікування знову повернувся до свого батальйону та продовжив боронити східні рубежі нашої держави.

Нині Микола має звання головного сержанта аеромобільної роти. Щодня разом з побратимами вони обличчям до обличчя зустрічаються з ворогом.

Нещодавно Микола Сенич був нагороджений Відзнакою Командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – нагрудним знаком «Завжди перші» за високі показники у службі, досконале планування та проведення десантно-штурмових операцій, виявлені при цьому особисту хоробрість та збереження здоров’я й життя військовослужбовців Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Вітаємо земляка та бажаємо сили, витримки, здоров’я і найшвидшої Перемоги. Ти гордість Чоповицької громади!

Бережи себе, Герою!

Повідомляють в Чоповицькій територіальній громаді