Строк підготовки мобілізованих військових-десантників складає 1-2 місяці – Командування ДШВ

Дата: 23.03.2023 15:09

Про це на брифінгу в Military Media Center повідомив заступник начальника штабу Командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України полковник Віктор Люльчак.

За його словами, на даний час проходить злагодження військовослужбовців у центрах підготовки ДШВ, також відкриваються нові школи підготовки.

Він зауважив, що жоден мобілізований військовослужбовець не потрапляє на фронт, у бойові дії без проходження базової загальновійськової підготовки або, якщо це потрібно, фахової загальновійськової підготовки.

За словами Віктора Люльчака, строки такої підготовки залежать від того, чи потрібна тільки базова підготовка або необхідна також і фахова підготовка.

«Це два місяці, або як мінімум один місяць», - сказав Віктор Люльчак.

Повне відео БРИФІНГУ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ дивіться нижче.