Загинув майор, командир взводу, вчитель – Віктор Володимирович Ліщенко

Дата: 26.03.2023 13:00

Серце стискається від болю і туги, коли гинуть кращі з кращих синів України. Сумна звістка знову прийшла в Коростенський район та в Ушомирську територіальну громаду.

Загинув справжній патріот рідної землі, воїн, який пройшов горнило Афганської війни, вчитель, що виховував в учнях Веселівського ліцею почуття любові до Батьківщини, почуття віри в її щасливе, мирне майбутнє, плекав у дітях добро і любов, повагу і цілеспрямованість.

Залишаючись вірним військовій присязі і своїй совісті, за волю і незалежність України у військовому шпиталі помер майор, командир взводу – Віктор Володимирович Ліщенко.

Шануємо пам’ять усіх Героїв, які ціною власного життя відстояли майбутнє для нас! Висловлюємо співчуття рідним та близьким!

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!