У «Дії» з’явилася гра «Армія дронів» — керуйте віртуальними безпілотниками та донатьте на ЗСУ

Дата: 09.04.2023 10:29

Кожен може спробувати себе в ролі оператора безпілотника просто в застосунку «Дія». Ціль — нищити ворожі колони танків. Крім цього, кожен може задонатити на справжню «Армію дронів», щоб підсилити наших військових і зберегти життя якомога більшої кількості людей.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Зазначається, що команда міністерства працювала над новою грою для українців разом із компанією iLogos.

«На початку повномасштабної війни користувачі „Дії“ могли підіймати моральний дух, граючи в „Байрактар“ у „Дії“. Тепер час керувати безпілотниками. Ми вдосконалили функціонал і головне — додали можливість донатити, не виходячи з гри. Тож, поки ви знищуєте ворожу техніку віртуально, завдяки вашим донатам наші військові можуть разом з „Армією дронів“ нищити ворога на реальному полі бою», — йдеться в повідомленні.

Головне завдання учасника гри в «Дії» — не допустити, щоб російські танки проїхали блокпости. Для цього ви в ролі оператора керуєте дроном, направляєте його на ворожу техніку та скидаєте снаряд. Виконуйте бойові завдання, накопичуйте бали та відкривайте нових «пташок». Усе максимально реалістично.

«У грі є ще одна цікава фішка. Майже кожен ворожий танк везе пральну машину чи унітаз. Тож у грі російські окупанти постають справжніми — терористами-загарбниками унітазів.

Грайте і донатьте!» — написала пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.