Воїнам-захисникам ЗСУ, що боронять нашу країну на сході країни, передано автомобіль

Дата: 10.04.2023 12:00

Завдячуючи нашим друзям з Естонії, а саме друзям з естонського уряду, Надзвичайному та Повноважному послу Естонської Республіки в Україні Kaimo Kuusk, а також за підтримки народного депутата України Арсенія Пушкаренка Коростенській районній військовій адміністрації було передано автомобіль марки «Jeep» модель «Wrangler».

Станом на сьогодні, завдячуючи нашим найкращим захисникам у світі, ситуація в Коростенському районі стабільно тиха.

Тому нами було прийнято рішення передати автомобіль тим, хто потребує цього найбільше, а саме нашим захисникам в самісіньке пекло війни, на схід нашої країни.

Коростенська РВА, всі її працівники розуміють важливість такого кроку, адже сьогодні захисники України тримають оборону ціною власного здоров’я та власних життів. Віримо, що автомобіль наданий нашими закордонними друзями стане добрим помічником та рятівником в разі потреби.

Низько вклоняємось всім захисникам та захисницям, які сьогодні зі зброєю в руках відвойовують мир на нашій землі, утримують орду ворога від наступу на інші території України та країни Європи.

Юрій Тарасюк,

начальник Коростенської РВА