Юрій Тарасюк: Маємо зробити все від нас залежне, аби святкові Великодні дні пройшли спокійно, а головне безпечно для вірян та всіх жителів нашого району

Дата: 11.04.2023 11:28

Сьогодні, 11 березня, начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк провів онлайн-нараду з головами та заступниками територіальних громад Коростенського району.

Основним питанням наради стало питання забезпечення правопорядку та дотримання вимог проведення масових заходів під час війни у Великодні свята та у провідну неділю.

Юрій Тарасюк звернув особливу увагу присутніх щодо дотримання громадянами, а також представниками релігійних спільнот комендантської години.

Нагадаємо, що на сьогодні вона не змінилась – з 00:00 до 05:00 год.

Також очільник Коростенського району наголосив на необхідності проведення богослужінь за межами комендантської години та освячення великодніх кошиків в кілька черг, аби не створювати натовп, тим самим не наражати людей на небезпеку.

Те саме стосується і питання проведення провідної неділі в населених пунктах громад Коростенського району.

Юрій Тарасюк закликав керівників активізувати роботи із благоустрою кладовищ, під’їзних до них вулиць, аби люди могли безперебійно та безперешкодно відвідати місця поховань близьких їм людей.

Особливу увагу начальник Коростенської РВА звернув на роботу місцевої поліції та блокпостів в цей час.

«Маємо зробити все від нас залежне, аби святкові Великодні дні пройшли спокійно, а головне безпечно для вірян та всіх жителів нашого району», - сказав Юрій Тарасюк.

Таку ж нараду вчора, 10 квітня, начальник Коростенської РВА Юрій Тарасюк провів спільно із головою Овруцької міської ради на території Овруцької територіальної громади.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної військової адміністрації