Про підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку

Дата: 13.04.2023 15:23

Доводимо до відома, що на виконання вимог статті 12 Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 N• 1487, у Національній академії Сухопутних військ Збройних Сил України імені Петра Сагайдачного (далі — HACB) розроблено та погоджено з Генеральним штабом Збройних Сил України навчальні план-програми курсів підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку.

3 метою організації проведення курсів з підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку, інформуємо керівників державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Житомирської області про можливість підвищення кваліфікації осіб, відповідальних за ведення військового обліку, у HABC на платній, договірній основі за рахунок державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій. Потребу в підвищенні кваліфікації даної категорії працівників Житомирської області у 2023 році просимо надати 19.04.2022 на адресу Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Додатково повідомляємо, що вартість, терміни та способи навчання осіб, відповідальних за ведення військового обліку, в HABC буде визначено в залежності від запропонованої кількості кандидатів для навчання.