Шановні жителі Коростенського району, дорогі друзі! Христос Воскрес!

Дата: 16.04.2023 08:00

Від усієї душі від себе особисто та працівників Коростенської районної військової адміністрації вітаю усіх вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

На жаль, вже другий рік поспіль ми зустрічаємо світле та радісне свято Великдень в умовах війни, під час неймовірних випробувань сили, волі, незламності нашого народу проти окупантів російської федерації.

Проте ми впевнено йдемо до Перемоги. Ми віримо, що зло, яке чинить ворог обов’язково буде покаране! Життя переможе смерть. Саме цьому вчить нас величний день Пасхи.

Тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста, життя кожного українця.

Хай Боже благословення завжди буде з нами, нехай Господь дарує нам свою безмежну любов, надію й незламну віру в перемогу!

Нехай наші помисли завжди будуть чистими, серця сповнені милосердя й щирої любові до ближнього, а душі відкритими для добра.

Зичу перемоги й надійного мирного неба на Україною! Бажаю здоров’я, миру, злагоди спокою та благополуччя кожній родині! І нехай всіляка біда обходить нас стороною!

Христос Воскрес!

Воїстину Воскрес!