Загинув Віталій Федорович Ляшенко

Дата: 16.04.2023 21:38

На війні не буває вихідних чи святкових днів. Щоденно наші герої, наші воїни-захисники зі зброєю в руках відвойовують Україну від окупації ворога, від навали нечисті, що принесла горе та біду в наш спільний дім. На жаль, часто ціною власною життя.

Так, сьогодні надійшла трагічна звістка про загибель ще одного жителя Коростенського району, інструктора відділення підготовчих загальновійськових та танкових підрозділів з міста Овруча – Віталія Федоровича Ляшенко, 1981 р.н.

Ми щиро співчуваємо родини загиблого воїна, його близьким, друзям, побратимам. Слова важко підтримати вас у цей час, важко усвідомити весь біль утрати. Низький уклін вам за сина Героя, справжнього сина України і за його подвиг заради майбутніх поколінь.

Вічна пам’ять і вічна слава… Спи спокійно, дорогий воїне…