Шановні пожежники, наші рятувальники!

Дата: 17.04.2023 18:50

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем пожежної охорони!

Я пишаюся тим, що безпеку жителів нашого Коростенського району охороняють такі мужні, відважні та самовіддані чоловіки та жінки. Пожежна служба Коростенщини – це структура, без якої неможливе саме існування району.

Сьогодні десятки тисяч пожежників, в тому числі й з Коростенського району, героїчно виконують свій обов’язок у фронтових та прифронтових районах України. Ліквідовують пожежі, внаслідок обстрілів московських орків, рятують людей з-під завалів розбомблених московитами будинків. Подекуди ціною власного здоров’я та життя.

Кожен ваш робочий день – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа та аварія – це врятовані людські життя.

Дякую вам за вашу працю. Низький уклін вам, Герої! Зичу вам здоров’я, наснаги та терпіння у вашій нелегкій праці. Нехай Вас оберігає Господь Бог!

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської РВА