#ГвардіяНаступу: Колишній командир роти патрульної поліції очолює штурмову роту в бригаді «Лють»

Дата: 20.04.2023 10:04

Колишній командир роти патрульної поліції Владислав Надточий тепер очолює штурмову роту в бригаді «Лють».

«Мені подобається, що це продовження моєї кар’єри. Я 7 років служив у Національній поліції і я дуже радий, що Національна поліція дає змогу безпосередньо приймати участь у бойових зіткненнях та захищати свою країну», — ділиться своєю мотивацією Владислав.

Штрихи до портрету добровольця #ГвардіїНаступу: переважно чоловіки – 98%, середній вік – 37 років. Раніше проходили службу в силах оборони та правопорядку 27%. Всі відібрані добровольці відповідають досить жорстким вимогам до стану здоров’я. Більшість добровольців мають родини (одружених – 54%, неодружених – 46%). За місцем проживання розділилися майже порівну (сільська місцевість – 51%, з міст – 49%). Найголовніша спільна риса: міцна мотивація звільнити Україну від російських загарбників – вони дійсно хочуть бути дотичними до нашої перемоги. За словами інструкторів, більшість добровольців, які вже пройшли частину підготовки, швидко зросли до рівня досвідчених бійців, які готові до бою.