Коростенський район долучився до Міжнародного саміту міст та регіонів “Партнерство заради Перемоги” Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 20.04.2023 18:22

Сьогодні відбулось онлайн-засідання Міжнародного Саміту Міст та Регіонів з найвищим рівнем участі представників різних держав та іноземних громад.

Захід відбувся в рамках Конгресу місцевих та регіональних влад.

Спільно з головами територіальних громад Коростенського району долучились до даного засідання.

Конгрес місцевих та регіональних влад - це ефективна взаємодія між головами територіальних громад, органами виконавчої влади та міжнародними друзями або ж партнерами.

Цього дня на засіданні, деякі міста України знайшли своїх друзів з-за кордону та домовились про співпрацю.

Завдяки такому майданчику представники місцевих влад можуть безпосередньо обговорювати питання актуальних проблемних питань в даний момент, питань повоєнного відновлення держави, ідей з нормалізації життя громад.

Під час зустрічі були підняті питання розмінування земельних ділянок, питання відбудови нашої країни, а також питання щодо проживання внутрішньо переміщених осіб за кордоном.

Олена Шуляк наголосила, що в місті Овручі Коростенського району будується новий дитячий садочок від наших естонських друзів, і головною умовою при будівництві садочка є наявність сховища для дітей та вихователів.

Головна мета заходу - бути одним цілим мирним світом та простягати руку допомоги тому хто потребує її.

На завершення засідання було підписано низку угод про співпрацю нашої країни на муніципальному рівні та угоду про вступ України до системи механізму цивільного захисту ЄС.

Від імені всього Коростенського району та від себе особисто дякуємо кожному, хто підтримав нас у цій нелегкій для нашої країни боротьби з російським ворогом.

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської РВА