Юрій Тарасюк провів онлайн-нараду з керівниками ЦНАПів Коростенського району

Дата: 25.04.2023 10:53

Сьогодні, 25 квітня начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк провів онлайн-нараду з керівниками Центрів надання адміністративної допомоги територіальних громад Коростенського району.

Під час наради було піднято ряд акутальних питань стосовно цифровізації надання основних послуг громадянам, зменшення бюрократичної складової під час роботи з людьми.

Юрій Тарасюк зазначив: Необхідно створити всі умови, щоб люди, особливо в сільській місцевості, жителі Коростенського району, територіальних громад мали можливість отримати всі необхідні електронні послуги в один-два кліки. Це стосується насамперед послуг пенсійного фонду, соціальної підтримки громадян, центрів зайнятості тощо.

Сьогодні ми повинні зробити все від нас можливе, аби зменшити навантаження на людей, автоматизувати процеси надання допомоги, видачу різного роду документів та довідок.

Ця нарада проводиться спеціально для того, щоб з'ясувати всі проблемні питання в громадах. Зі свого боку обіцяю всебічну підтримку як у питаннях організації роботи, так і вирішення проблем з програмним забезпеченням."

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної військової адміністрації