Встановлення місцевих податків та зборів як вплив на місцевий економічний розвиток - методичні рекомендації

Дата: 27.04.2023 12:04

Ці рекомендації допоможуть органам місцевого самоврядування враховувати інтереси громадськості, суб’єктів господарювання та муніципалітетів при встановленні ставок та пільг місцевих податків та зборів для досягнення сталого соціально-економічного розвитку громади та забезпечення власними джерелами доходів для фінансування важливих проектів та напрямів.

Завантажити методичні рекомендації: https://decentralization.gov.ua/news/16477

Методичні рекомендації розроблені Асоціація міст України в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. Фаза II).