#ДТП, що призвела до смерті двох людей, сталася уранці 26 квітня у с. Веселівці Ушомирської громади

Дата: 27.04.2023 12:41

Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Mercedes Sprintert», 36-річний житель Білокоровицької громади, виїхав на смугу зустрічного руху, де сталося зіткнення з автомобілем «Daewoo Lanos», 50-річний водій якого повертав ліворуч. Надалі керманич буса здійснив наїзд на двох велосипедисток, що знаходились на узбіччі дороги.

🔹Обидві потерпілі – місцеві жительки. Жінок госпіталізували. На жаль, цього ж дня обидві від отриманих травм померли.

🔹Слідчі встановлюють всі причини та обставини.

❗Шановні водії, будьте уважними та обережними на дорозі, керуйте відповідально! Дотримуйтеся швидкісного режиму та безпечної дистанції, не здійснюйте ризикованих маневрів. Заздалегідь знижуйте швидкість перед поворотами й перехрестями, а також світлофорами та нерегульованими пішохідними переходами. Зважайте на погодні умови та дбайте про належний технічний стан транспортних засобів.