#ТиЯк: Попросити допомоги — сміливе рішення

Дата: 03.05.2023 08:30

Особливо, якщо не звикли звертатися за психологічною підтримкою. Якщо звикли думати, що впораєтесь самостійно. Якщо соромно, боляче і неясно, з чого почати розмову із незнайомою людиною. Але так потрібно, щоб хтось прямо зараз вислухав.

Будь ласка — поговоріть із тим, хто послухає фахово. Хто розуміє, як підтримати так, аби не нашкодити. Хто допоможе зібрати думки докупи і дасть пораду, що робити в кризовій ситуації (і не тільки). Бо навіть якщо ви в безпеці і прямо зараз нічого поганого не сталося, але вам важко — ви маєте право на підтримку.

📞 Зберігайте гарячі лінії психологічної допомоги, які працюють в Україні та закордонні лінії для українців (в наявності двадцять країн). За ними вас з'єднають з фахівцями, які надають консультації, а також за необхідності можуть спрямувати до інших спеціалістів.

Поділіться цим постом з близькими, де би вони не знаходилися. І поділіться своїми тривогами, якщо відчуваєте в цьому потребу 🫂