В Україні запустили ініціативу з підтримки кримських політв’язнів

Дата: 08.05.2023 12:30

Вона має назву «Листи до вільного Криму». У межах ініціативи всі охочі можуть написати листа незаконно ув’язненим українцям, яких утримують на тимчасово окупованому півострові або депортували до рф.

▪️Представництво Президента в АР Крим, громадська організація Український ПЕН і Центр прав людини ZMINA до 27 травня збиратимуть листи та передаватимуть їх у місця незаконного утримання кримських політв’язнів.

▪️Мета ініціативи – нагадати про українських бранців кремля, а також продемонструвати солідарність і турботу.

▪️Інструкцію щодо написання листів можна знайти за посиланням. Обов’язково необхідно вказати, кому саме їх адресовано. Імена українських бранців знайдете тут.

▪️Усі, хто бажає взяти участь в ініціативі, можуть надсилати листи на адресу: Центр інформації про права людини, а/с В-539, м. Київ, 01001. Або ж на e-mail: Free.CrimeaUA@gmail.com.