Шановні наші мами, мамусі, матусі, мамулі… Наші ніжні, чарівні та такі рідні!

Дата: 14.05.2023 08:00

За всі роки незалежності, в час війни, горя і болю, кожен українець святкуватиме цей день з особливими відчуттями.

Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу.

Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти.

Як сильно стискається материнське серце від кожного звуку у телефонній трубці, коли з того боку не відповідають. Як завмирає ніжне материнське серце, коли її дитина в небезпеці. Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну.

Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

Я схиляю голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.

У цей день, від себе особисто та від імені усіх синів та доньок Коростенського району, хочу побажати перемоги, міцного здоров’я вам і вашим дітям! Злагоди у сім’ях! Опіки і благодаті Вам від Богородиці!

Юрій Тарасюк,

начальник Коростенської РВА