Тривають обмеження навігації на водоймах Житомирщини!

Дата: 19.05.2023 10:19

Нагадаємо, на території Житомирської області діють обмеження навігації на водоймах під час воєнного стану відповідно до розпорядження Житомирської обласної державної  адміністрації (Житомирської обласної військових адміністрацій) від 11.05.2023 №173 «Про відкриття і закриття. Згідно даного розпорядження, з 11.05.2023 по 31.12.2023  відкрито навігацію маломірних (малих) суден.

Коростенська районна військова адміністрація доводить до відома власників маломірних (малих) суден та баз-стоянок інформацію про заборону користування маломірними суднами, які не зареєстровані і не пройшли щорічний технічний огляд, не мають суднових документів нового зразку, нанесених на бортах човнів реєстраційних номерів, а також плавання на них у нічний час.

Під час сезону відпочинку на воді в місцях масового перебування населення необхідно підтримувати в належному стані рятувальні пости та пляжі, з оформленими паспортами на їх відкриття та функціонування.

Іванна Мазурова,

начальник відділу агропромислового розвитку, екології та економічної політики

Коростенської районної військової адміністрації