Клас безпеки відкрито на базі Бігунського ліцею Словечанської сільської ради

Дата: 19.05.2023 15:21

Це ще одне втілення у життя всеукраїнського проєкту МОН і ДСНС України, спрямованого на підвищення рівня безпекових знань і навиків підростаючого покоління.

Адже у нашій державі тривають бойові дії, і кожна дитина повинна уміти чітко діяти під час сигналу «Повітряна тривога», обстрілів, у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів, загроз від пожеж тощо. Це допоможе врятувати життя, а за необхідності надати допомогу тим, хто її потребує.

🔸 Саме про це важливі аспекти життя йшла мова сьогодні у новоствореному «Класі безпеки».

Під час презентації класу для учнів дев'ятого класу ліцею пройшов перший інтерактивний урок безпеки, підготовлений освітянами, рятувальниками та військовими. Гості навчали порядку дій при виявленні невідомих підозрілих предметів, правилам пожежної безпеки у побуті.

🔸 Після теоретичної частини школярі мали змогу потренуватись, як надати домедичну допомогу постраждалим у різних випадках. Аби закріпити отримані знання, діти взяли участь у вікторинах, розгадували ребуси та переглянули пізнавально-навчальні фільми.

🔸 Всім присутнім рятувальники вручили подарунки від Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine і на добру згадку про відкриття класу зробили спільне фото.

Головне управління ДСНС України у Житомирській області