Проєкт психо-соціальної допомоги #Поруч

Дата: 30.05.2023 11:26

Тривалі військові дії в Україні, щоденні повітряні тривоги та невід'ємне стеження за новинами підвищили рівень стресу та тривоги у кожного з нас.

Війна та її наслідки вимагають від суспільства невідкладних заходів стосовно психологічної допомоги та підтримки тих, хто постраждав. Тому громадська організація "Роблю Житомир Здоровим" разом з реабілітаційним центром "Трансформація" реалізують проект психо-соціальної допомоги #Поруч, спрямований на надання безкоштовної психо-соціальної допомоги різним групам населення:

• внутрішньо переміщеним особам;
  • військовим які зіткнулись з посттравматичним стресовим розладом та їх сім'ям;
  • біженцям з тимчасово окупованих територій;
  • людям, які мають проблеми з залежностями;
  • та іншим людям які потрапили у складні життєві обставини.

Наша команда спеціалістів та волонтерів пропонує різні форми підтримки, включаючи індивідуальні та групові консультації, тренінги з управління стресом та емоційної підтримки, спрямовані на підвищення рівня стійкості до стресу та загального психологічного благополуччя.

Ми намагаємося надати допомогу як можна більшій кількості людей, що її потребують.

Проект реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Житомир Здоровим» та Житомирської філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація». Дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти, що співпрацюють з нами, готові надавати безкоштовні консультації та проводити сеанси із людьми, які опинилися у скрутному життєвому становищі.

Ми намагаємося надати допомогу як можна більшій кількості людей, що її потребують, в тому числі і в Вашій громаді. Для цього максимально поширюємо інформацію про можливість отримати безкоштовну допомогу.

Посиланням на сторінку цього проекту: https://netnarkotik.com.ua/uk/proekt-poruch-zhitomir/