Працевлаштування та адаптація учасників бойових дій до мирного життя

Дата: 31.05.2023 16:13

31 травня 2023 року в приміщенні Коростенської філії ЖОЦЗ відбулася зустріч директора Михайла Противня з учасниками бойових дій, за участю першого заступника начальника Коростенської районної військової адміністрації Сергія Кириченка.

Начальник відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Жанна Тарасенко проінформувала присутніх про активні форми зайнятості: видачу ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці та надання грантів для започаткування власної справи.

В ході зустрічі зауважено на проблемах працевлаштування та адаптації до мирного життя учасників бойових дій.

В режимі онлайн до заходу долучилися учасники бойових дій Малинського відділу Коростенської філії ЖОЦЗ