Юрій Тарасюк вітає жителів Коростенського району з Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 10:37

Традиційно 1 червня ми відзначаємо День захисту дітей! Це чудове свято символізує дитинство, радість, посмішки та здійснення заповітних мрій.

Діти – наше щастя, надія та майбутнє. Саме від нас дорослих, залежить, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак, і нового покоління українців. Тож головним обов’язком родини, школи і влади є забезпечення усіх умов для якісної освіти і виховання наших дітей.

Дітки – це наше майбутнє, і я від щирого серця хочу побажати їм щасливого, мирного та безтурботного дитинства. Бажаю аби кожен дорослий кожного дня, кожної хвилини переймався їх потребами, їх радощами чи печалями. І звичайно, усім дітям на землі я бажаю завжди відчувати тепло маминих обійм та міцність батьківського плеча.

З нагоди свята бажаю вам, дорогі діти та шановні батьки доброго здоров’я, благополуччя та нових досягнень! Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен ваш день буде радісним, сонячним та сповненим увагою і турботою рідних та близьких!

Юрій ТАРАСЮК, начальник Коростенської РВА